Aktuality

Kondenzační plynový kotel Junkers ZSB 24-1 DE Cerapur Compact

Datum: 7. 2. 2019

Pokud máte doma klasický plynový kotel je ztráta tepelné energie, která unikne komínem až 11%.

V případě, že této ztrátě chcete předejít, doporučujeme výměnu Vašeho kotle za nový moderní kondenzační plynový kotel značky Junkers.

Vytápění domu kondenzačním kotlem

Datum: 12. 11. 2018

Hledáte způsob jak ušetřit za drahé vytápění plynem? Výhodným řešením je kondenzační plynový kotel, který vašemu domácímu rozpočtu dokáže ušetřit až 25 % nákladů za vytápění.
Kondenzační plynový kotel je ekonomický, ale i ekologický, což zajisté oceníte.

Výměna starého kotle za nový

Datum: 1. 8. 2018

Pokud potřebujete někoho, kdo by vám odborně vyměnil starý kotel za nový anebo potřebujete vyměnit radiátory ve vašem domě, neváhejte kontaktovat naši firmu. Nabízíme vám profesionální servis a poradenství. Rádi vám doporučíme vhodný kotel či způsob vytápění pro váš dům na míru tak, abyste měli doma co nejvíce tepla za co nejméně peněz.

Instalace kondenzačního kotle

Datum: 23. 7. 2018

Chtěli byste výrazně ušetřit za energie spojené s vytápěním rodinného domu či bytu? Ideální řešení představuje kondenzační kotel. Kondenzační kotel vám ušetří až třetinu nákladů na vytápění rodinného domu nebo bytu. Jsou ideální nejen pro vytápění novostaveb, ale i starších domů.

Klasický nebo kondenzační plynový kotel?

Datum: 22. 5. 2018

Uvažujete o pořízení nového kotle a nevíte, zda si zvolit klasický či kondenzační kotel? Není nic jednoduššího, než se obrátit na naši společnost Setop s.r.o., která Vám poradí se správným výběrem.

Kondenzační kotel pro teplo v celém domě

Datum: 1. 5. 2018

Pokud sháníte kvalitní kondenzační kotel, zvolte si některý z kondenzačních kotlů značky Buderus, která má v oblasti spojené s vytápěním dlouholeté zkušenosti a v současné době nabízí širokou škálu kondenzačních kotlů. Stěžejní skupinou produktů značky Buderus jsou kotle jak nástěnné, které mají výkon od 4,9kW, tak stacionární s výkonem až 19,2 MW.

Revize kondenzačního plynového kotle

Datum: 5. 3. 2018

Kvalitní zdroje tepla by měly mít perfektní technické parametry a konstrukci a také dlouhodobou životnost. Je také velmi důležité, aby měl kotel nízké emise škodlivin, a to emisní třídu 5. Veškeré kondenzační plynové kotle mají spalinový ventilátor. Ten umožňuje variabilní způsoby přívodu vzduchu a dále odvodu spalin.

Jak ušetřit v zimě za energie?

Datum: 8. 1. 2018

Chtěli byste ušetřit za vytápění domu plynem? Skvělým tipem je kondenzační plynový kotel, se kterým můžete ušetřit až 25 % nákladů za vytápění. Kondenzační plynový kotel představuje ekonomické i ekologické řešením zároveň.

Provádíme výměnu starých kotlů, topení i radiátorů

Datum: 30. 10. 2017

Sháníte někoho, kdo by Vám vyměnil starý kotel za nový anebo potřebujete vyměnit radiátor či topení? My se Vám o to postaráme. Spolehnout se můžete na opravdu profesionální servis a přidat se tak k dlouhé řadě našich spokojených zákazníků.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.
123