Aktuality

Výběr vhodného kotle na tuhá paliva

Datum: 31. 5. 2021

Chtěli byste nový kotel na tuhá paliva? Při výběru je podstatné je důležité zohlednit hned několik parametrů. Významným parametrem bývá tepelný výkon kotle, dále jakým typem paliva lze v kotli topit a také pro jaký otopný systém je kotel vhodný.

Nástěnné i stacionární kondenzační kotle

Datum: 28. 1. 2021

Vážení zákazníci, nabídnout vám můžeme např. kondenzační kotle značky Buderus, která má v oblasti spojené s vytápěním dlouholeté zkušenosti a v současné době nabízí širokou škálu kondenzačních kotlů. Stěžejní skupinou produktů značky Buderus jsou kotle jak nástěnné, které mají výkon od 4,9kW, tak stacionární s výkonem až 19,2 MW.

Jak ušetřit letos za vytápění?

Datum: 29. 9. 2020

Neplaťte zbytečně za energie. Využijte úsporného řešení, které představuje kondenzační kotel. Kondenzační kotel vám ušetří až třetinu nákladů na vytápění rodinného domu nebo bytu. Jsou ideální nejen pro vytápění novostaveb, ale i starších domů.

Kdy provést revizi plynového kotle?

Datum: 31. 8. 2020

U kondenzačních plynových kotlů je nutné pravidelně provádět revize. Tyto revize se provádí 1x ročně. Nejvhodnějším obdobím je v letních měsících před topnou sezónou. Pravidelnými servisními kontrolami docílíte bezproblémového chodu těchto zdrojů tepla.

Jak ušetřit? S projektem vytápění domu to jde snadno

Datum: 29. 7. 2020

Hledáte nové způsoby, jak ještě více ušetřit za provoz vaší domácnosti? Nechte si od firmy Setop vypracovat projekt vytápění domu na míru a uvidíte, že tohoto kroku rozhodně nebudete litovat.

Chtěli byste si pořídit kondenzační kotel?

Datum: 3. 3. 2020

Obraťte se na naši firmu Setop s.r.o., kde vám naši odborníci navrhnou ideální řešení a poradí s vhodným výběrem kondenzačního kotle. Nabídnout vám můžeme např. kondenzační kotle značky Buderus, která má v oblasti spojené s vytápěním dlouholeté zkušenosti a v současné době nabízí širokou škálu kondenzačních kotlů.

Rozdíl mezi kotli na kusové dřevo Atmos DC 25 S a Attack SLX

Datum: 4. 10. 2019

Pokusíme se porovnat dva nejprodávanější kotle na kusové dřevo. Ano srovnáváme nesrovnatelné, ale pojďte se podívat, kterým směrem jde topenářská technika podle firmy SETOP.

Kondenzační plynový kotel Junkers ZSB 24-1 DE Cerapur Compact

Datum: 7. 2. 2019

Pokud máte doma klasický plynový kotel je ztráta tepelné energie, která unikne komínem až 11%.

V případě, že této ztrátě chcete předejít, doporučujeme výměnu Vašeho kotle za nový moderní kondenzační plynový kotel značky Junkers.

Vytápění domu kondenzačním kotlem

Datum: 12. 11. 2018

Hledáte způsob jak ušetřit za drahé vytápění plynem? Výhodným řešením je kondenzační plynový kotel, který vašemu domácímu rozpočtu dokáže ušetřit až 25 % nákladů za vytápění.
Kondenzační plynový kotel je ekonomický, ale i ekologický, což zajisté oceníte.

Výměna starého kotle za nový

Datum: 1. 8. 2018

Pokud potřebujete někoho, kdo by vám odborně vyměnil starý kotel za nový anebo potřebujete vyměnit radiátory ve vašem domě, neváhejte kontaktovat naši firmu. Nabízíme vám profesionální servis a poradenství. Rádi vám doporučíme vhodný kotel či způsob vytápění pro váš dům na míru tak, abyste měli doma co nejvíce tepla za co nejméně peněz.
1234