Aktuality

Instalace kondenzačního kotle

Datum: 23. 7. 2018

Chtěli byste výrazně ušetřit za energie spojené s vytápěním rodinného domu či bytu? Ideální řešení představuje kondenzační kotel. Kondenzační kotel vám ušetří až třetinu nákladů na vytápění rodinného domu nebo bytu. Jsou ideální nejen pro vytápění novostaveb, ale i starších domů.

Klasický nebo kondenzační plynový kotel?

Datum: 22. 5. 2018

Uvažujete o pořízení nového kotle a nevíte, zda si zvolit klasický či kondenzační kotel? Není nic jednoduššího, než se obrátit na naši společnost Setop s.r.o., která Vám poradí se správným výběrem.

Kondenzační kotel pro teplo v celém domě

Datum: 1. 5. 2018

Pokud sháníte kvalitní kondenzační kotel, zvolte si některý z kondenzačních kotlů značky Buderus, která má v oblasti spojené s vytápěním dlouholeté zkušenosti a v současné době nabízí širokou škálu kondenzačních kotlů. Stěžejní skupinou produktů značky Buderus jsou kotle jak nástěnné, které mají výkon od 4,9kW, tak stacionární s výkonem až 19,2 MW.

Revize kondenzačního plynového kotle

Datum: 5. 3. 2018

Kvalitní zdroje tepla by měly mít perfektní technické parametry a konstrukci a také dlouhodobou životnost. Je také velmi důležité, aby měl kotel nízké emise škodlivin, a to emisní třídu 5. Veškeré kondenzační plynové kotle mají spalinový ventilátor. Ten umožňuje variabilní způsoby přívodu vzduchu a dále odvodu spalin.

Jak ušetřit v zimě za energie?

Datum: 8. 1. 2018

Chtěli byste ušetřit za vytápění domu plynem? Skvělým tipem je kondenzační plynový kotel, se kterým můžete ušetřit až 25 % nákladů za vytápění. Kondenzační plynový kotel představuje ekonomické i ekologické řešením zároveň.

Provádíme výměnu starých kotlů, topení i radiátorů

Datum: 30. 10. 2017

Sháníte někoho, kdo by Vám vyměnil starý kotel za nový anebo potřebujete vyměnit radiátor či topení? My se Vám o to postaráme. Spolehnout se můžete na opravdu profesionální servis a přidat se tak k dlouhé řadě našich spokojených zákazníků.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Poradíme Vám s výběrem plynového kotle

Datum: 7. 9. 2017

Uvažujete, že si pořídíte nový plynový kotell? Naši odborníci Vám poradí s jeho výběrem. Plynový kotel vám také namontujeme a navrhneme ideální řešení.

Kondenzační plynové kotle pro vytápění i ohřev užitkové vody

Datum: 27. 4. 2017

Kondenzační plynové kotle jsou ideální volbou nejen pro vytápění novostaveb, ale také starších domů. Při jejich instalaci je vždy důležité zajistit optimální nízkoteplotní spád, aby se voda vracela do kotle co nejstudenější.

Výměna kotlů, topení, ohřívačů, radiátorů

Datum: 1. 4. 2017

Nabízíme také výměnu: kotle, ohřívač, bojler, radiátor v bytech, domech, bytových domech. Pokud vlastníte starý plynový kotel, je výměna za úsporný plynový kondenzační kotel nejlepší investicí, s rychlou návratností vzhledem ke stále stoupajícím cenám plynu.

1234