Aktuality

Poradíme Vám s výběrem plynového kotle

Datum: 7. 9. 2017

Uvažujete, že si pořídíte nový plynový kotell? Naši odborníci Vám poradí s jeho výběrem. Plynový kotel vám také namontujeme a navrhneme ideální řešení.

Kondenzační plynové kotle pro vytápění i ohřev užitkové vody

Datum: 27. 4. 2017

Kondenzační plynové kotle jsou ideální volbou nejen pro vytápění novostaveb, ale také starších domů. Při jejich instalaci je vždy důležité zajistit optimální nízkoteplotní spád, aby se voda vracela do kotle co nejstudenější.

Výměna kotlů, topení, ohřívačů, radiátorů

Datum: 1. 4. 2017

Nabízíme také výměnu: kotle, ohřívač, bojler, radiátor v bytech, domech, bytových domech. Pokud vlastníte starý plynový kotel, je výměna za úsporný plynový kondenzační kotel nejlepší investicí, s rychlou návratností vzhledem ke stále stoupajícím cenám plynu.

Kvalitní zdroje tepla by měly mít perfektní technické parametry a konstrukci a také dlouhodobou životnost.

Datum: 4. 1. 2017

U kondenzačních plynových kotlů je nutné provádět revize a to 1x ročně a nejvhodnějším obdobím je v letních měsících před topnou sezónou. Pravidelné servisní kontroly oceníte zejména na bezproblémovém chodu tohoto zdroje tepla.

Kondenzační plynové kotle

Datum: 27. 10. 2016

Pokud stojíte před výběrem nového kotle a rozhodujete se mezi klasickým a kondenzačním, není nic jednoduššího, než se obrátit na naši společnost Setop s.r.o., která Vám poradí se správným výběrem.

Kondenzační kotle Buderus

Datum: 29. 8. 2016

Hledáte řešení úsporné řešení zdroje tepla na zemní plyn pro Vaši domácnost, tak je pro Vás ideální volba plynového kondenzačního kotle Logamax s výkonem od 2,7 do 100 kW, které uspokojí každého náročného zákazníka.

Kondenzační kotle Buderus

Datum: 19. 6. 2016

Kondenzační kotle vybíráme podle rozsahu a výkonu. Pokud se rozhodnete pro kotel s nižším výkonem, nesmíte se divit, že Vám nevytopí prostor tak, jak jste si představovali. Naopak pokud zvolíte kotel s vyšším výkonem, dům se přetopí a tak vznikají naprosto zbytečné finanční ztráty.

Kompletní vytápění na míru

Datum: 27. 5. 2016

Potřebuje výtápění na míru? Firma Setop vám vypracuje projekt na vytápění rodinného domu, a uvidíte, že tohoto kroku rozhodě nebudete litovat.

Vyměňujeme kotle i radiátory!

Datum: 30. 4. 2016

Rozhodli jste se pro výměnu starého kotle nebo radiátoru? Naše firma vám v této oblasti poskytne opravdu profesionální servis!

Zprovoznění kotelen

Datum: 1. 4. 2016

Firma Setop s.r.o. zajišťuje zprovoznění kotelen v celém Jihomoravském kraji a v lokalitě Vyškov a okolí.
123