Aktuality

Kvalitní zdroje tepla by měly mít perfektní technické parametry a konstrukci a také dlouhodobou životnost.

Datum: 4. 1. 2017

U kondenzačních plynových kotlů je nutné provádět revize a to 1x ročně a nejvhodnějším obdobím je v letních měsících před topnou sezónou. Pravidelné servisní kontroly oceníte zejména na bezproblémovém chodu tohoto zdroje tepla.

Kondenzační plynové kotle

Datum: 27. 10. 2016

Pokud stojíte před výběrem nového kotle a rozhodujete se mezi klasickým a kondenzačním, není nic jednoduššího, než se obrátit na naši společnost Setop s.r.o., která Vám poradí se správným výběrem.

Kondenzační kotle Buderus

Datum: 29. 8. 2016

Hledáte řešení úsporné řešení zdroje tepla na zemní plyn pro Vaši domácnost, tak je pro Vás ideální volba plynového kondenzačního kotle Logamax s výkonem od 2,7 do 100 kW, které uspokojí každého náročného zákazníka.

Kondenzační kotle Buderus

Datum: 19. 6. 2016

Kondenzační kotle vybíráme podle rozsahu a výkonu. Pokud se rozhodnete pro kotel s nižším výkonem, nesmíte se divit, že Vám nevytopí prostor tak, jak jste si představovali. Naopak pokud zvolíte kotel s vyšším výkonem, dům se přetopí a tak vznikají naprosto zbytečné finanční ztráty.

Kompletní vytápění na míru

Datum: 27. 5. 2016

Potřebuje výtápění na míru? Firma Setop vám vypracuje projekt na vytápění rodinného domu, a uvidíte, že tohoto kroku rozhodě nebudete litovat.

Vyměňujeme kotle i radiátory!

Datum: 30. 4. 2016

Rozhodli jste se pro výměnu starého kotle nebo radiátoru? Naše firma vám v této oblasti poskytne opravdu profesionální servis!

Zprovoznění kotelen

Datum: 1. 4. 2016

Firma Setop s.r.o. zajišťuje zprovoznění kotelen v celém Jihomoravském kraji a v lokalitě Vyškov a okolí.

Profesionální výměna kotlů, topení i radiátorů!

Datum: 5. 3. 2016

Potřebujete vyměnit starý kotel, radiátor či topení? Obraťte se na naši firmu, která vám v této oblasti poskytne opravdu profesionální servis!

Plynové kondenzační kotle Buderus

Datum: 27. 1. 2016

Hledáte pro váš dům ten správný plynový kotel? Obraťte se touto cestou na naši firmu, která vám naši odborníci poradí s vhodným výběrem kondenzačního kotle. Kotel vám také namontujeme a navrhneme ideální řešení.

Vytápění rodinných domů

Datum: 17. 12. 2015

Přestaňte zbytečně platit více za vytápění, nežli je skutečně potřeba! Naše firma vám nabízí řešení vytápění na míru vašemu domu i vašim finančním možnostem!

1234