Aktuality

Profesionální výměna kotlů, topení i radiátorů!

Datum: 5. 3. 2016

Potřebujete vyměnit starý kotel, radiátor či topení? Obraťte se na naši firmu, která vám v této oblasti poskytne opravdu profesionální servis!

Plynové kondenzační kotle Buderus

Datum: 27. 1. 2016

Hledáte pro váš dům ten správný plynový kotel? Obraťte se touto cestou na naši firmu, která vám naši odborníci poradí s vhodným výběrem kondenzačního kotle. Kotel vám také namontujeme a navrhneme ideální řešení.

Vytápění rodinných domů

Datum: 17. 12. 2015

Přestaňte zbytečně platit více za vytápění, nežli je skutečně potřeba! Naše firma vám nabízí řešení vytápění na míru vašemu domu i vašim finančním možnostem!

Jaký je rozdíl mezi běžným a kondenzačním plynovým kotlem?

Datum: 23. 11. 2015

Přemýšlíte, jaké má přednosti kondenzační plynový kotel? I když mají klasické teplovodní kotle nižší počáteční investici, z dlouhodobějšího ekonomického hlediska moc výhodné nejsou. Doporučit vám proto můžeme kondenzační kotel, který se vám několikanásobně vyplatí.

Kondenzační plynový kotel – efektivní způsob jak ušetřit v zimě!

Datum: 31. 10. 2015

Vytápíte váš dům plynem? Zajisté přemýšlíte o tom, jak za tuto poměrně drahou energii ušetřit. Doporučit vám můžeme velmi jednoduché řešení, kterým je kondenzační plynový kotel! Takto totiž můžete ušetřit až 25 % nákladů za vytápění!

123